ИнфотоурсИнфотоурс
Forgot password?

Ксамил- Вила Енад Лукс

КСАМИЛ- Вила Енад Лукс

Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на Јужна Албанија. Затоа, ставете го Ксамил во прв план за вашиот следен одмор и нема да зажалите бидејќи ќе уживате во одлична храна, долги сончеви денови, пливање и рибарење … и сето тоа за разумна цена, за разлика од другите познати туристички места

ВИЛА “ ENAD LUX “ – КСАМИЛ

Вилата се наоѓа Ксамил, на само 150 м. оддалеченост од првата плажа и 500 м од центарот на градот. Вилата располага со надворешен базен, WI – FI, вилата располага со 1/2, 1/3 студиа и 1/4 АПП комплетно опремени : ТВ, кујна, купатило, клима.

Тип на студио 01.06-30.06 01.07-30.07  01.08-30.08 01.09 – 20.09
1/2 STUDIO 29€ 35€ 35€ 31€
1/3 STUDIO 33€ 38€ 40€ 33€
1/4  АПП 35€ 43€ 45€ 35€

 

НАПОМЕНА:

  • Цените се дадени за наем на студио или апартман од ден
  • Превозот не е вклучен во цената
  • Користење на климата е вклучено во цената
  • Бројот на ноќевања е по барање на клиентите, минимум 5 ноќевања.
  • Сместување во студиата/апп во 13 час, а напуштање во 10.00 час
  • Цените се изразени во ЕВРА, за уплата во денарска противредност 1€ = 62 мкд.
  • Цените на превозот Скопје – Ксамил – Скопје изнесува:
  • ВОЗРАСНИ: 55
  • Деца од 2 до 12 години: 45€
  • Деца до 2 години: БЕСПЛАТНО(не користи седиште)