ИнфотоурсИнфотоурс
Forgot password?

Ксамил- Вила Христо

КСАМИЛ- Вила Христо

Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на Јужна Албанија. Затоа, ставете го Ксамил во прв план за вашиот следен одмор и нема да зажалите бидејќи ќе уживате во одлична храна, долги сончеви денови, пливање и рибарење … и сето тоа за разумна цена, за разлика од другите познати туристички места

Вила Христо

Се наоѓа на само 60 метри од прекрасната плажа Bella Vista и на околу 150 метри од центарот на градот. Располага со трокреветни студија со можност за дополнително легло, кои се наоѓаат на прв кат, опремени со сопствена кујна, купатило, балкон, клима,WI-FI .

 

Термин ноќевања Студио     1/3+1 Студио   1/3
19.05 – 26.05.2017 7 95* 85*
26.05 – 02.06.2017 7  105* 95*
02.06 – 11.06.2017 9 185 165
11.06 – 20.06.2017 9 205 185
20.06 – 29.06.2017 9 225 205
29.06 – 08.07.2017 9 305 265
08.07 – 17.07.2017 9 325 285
17.07 – 26.07.2017 9 325 285
26.07 – 04.08.2017 9 325 285
04.08 – 13.08.2017 9 325 285
13.08 – 22.08.2017 9 325 285
22.08 – 31.08.2017 9 295 255
31.08 – 09.09.2017 9 175 155
09.09 – 18.09.2017 9  125* 105*
18.09 – 25.09.2017 7 105* 95*

*Цените се за наем на студио за 7 или 9 ноќевања ,а плаќањето е во денари по курс62мкд. *

НАПОМЕНИ:

– За аранжманите купени со попуст НЕ Е дозволено: промена на дата, име и презиме на патниците по        извршената уплата, во случај на промена важат редовните цени и се доплаќа до износот;

-Можност за дополнителен кревет во студио на приземjе и студио со поглед на море– Бесплатно.

Деца до 5.99 години дозволено да спие со родител на еден кревет,

-Климата е вклучена во цената;

-Собите се преземаат во 12:00 часот, а се напуштаат во 09:00 часот по локално време;

– За хигиената на собите се грижат гостите;

– За промена на постелнината се грижи одговорно лице на барање на гостите.