ИнфотоурсИнфотоурс
Forgot password?

Ксамил- Вила Клеа

КСАМИЛ- Вила Клеа

Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на Јужна Албанија. Затоа, ставете го Ксамил во прв план за вашиот следен одмор и нема да зажалите бидејќи ќе уживате во одлична храна, долги сончеви денови, пливање и рибарење … и сето тоа за разумна цена, за разлика од другите познати туристички места

Вилата се наоаѓа на 250 м оддалеченост од PARADACE BEACH. Вилата е нова градба со соптвен паркинг, располага со 1/2, 1/3 студиа и 1/5 апартмани, комплетно опремени со сопствена кујна, сопствено купатило, ТВ, клима и балкон.

Тип на студио        Јуни

01.06-30.06

        Јули

01.07-30.07

    Август

01.08-30.08

Септември

01.09 – 20.09

1/2 STUDIO 24€ 28€ 30€ 20€
1/3 STUDIO 26€ 30€ 32€ 22€
1/5  APP 30€ 40€ 40€ 30€

НАПОМЕНА:

  • Цените се дадени за наем на студио или апартман од ден
  • Превозот не е вклучен во цената
  • Користење на климата е вклучено во цената
  • Бројот на ноќевања е по барање на клиентите, минимум 5 ноќевања.
  • Сместување во студиата/апп во 13 час, а напуштање во 10.00 час
  • Цените се изразени во ЕВРА, за уплата во денарска противредност 1€ = 62 мкд.
  • Цените на превозот Скопје – Ксамил – Скопје изнесува:
  • ВОЗРАСНИ: 55
  • Деца од 2 до 12 години: 45€
  • Деца до 2 години: БЕСПЛАТНО(не користи седиште)