ИнфотоурсИнфотоурс
Forgot password?

Ксамил- Вила Луна

КСАМИЛ- Вила Луна

Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на Јужна Албанија. Затоа, ставете го Ксамил во прв план за вашиот следен одмор и нема да зажалите бидејќи ќе уживате во одлична храна, долги сончеви денови, пливање и рибарење … и сето тоа за разумна цена, за разлика од другите познати туристички места

Вила Луна се наоѓа во Ксамил на 70м од плажата Бела Виста, на 200м од центарот на градот.

Вилата располага со четворокреветни студиа со капацитет до 4 лица и апартман за 6 лица.

Цените се изразени за НАЕМ на СОБА за 7 ноќевања

Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 61,8мкд.

*Климата е вклучена во цената

На промо цените не следува попуст, и истите треба да бидат уплатени целосно 14 дена по направена резервација.

Период Бр.на ноќевања 1/2 Студио 1/3 Студио 1/4 Студио 2/6

Апартман

Коментар
19.05 – 26.05.2017 7 ноќевања 49 Промо 59 Промо 69 Промо 89 Промо Промо цени
26.05 – 02.06.2017 7 ноќевања 59 Промо 69 Промо 79 Промо 99 Промо Промо цени
02.06 – 09.06.2017 7 ноќевања 109 119 139 159  
09.06 – 16.06.2017 7 ноќевања 139 149 159 219  
16.06 – 23.06.2017 7 ноќевања 159 169 179 239  
23.06 – 30.06.2017 7 ноќевања 169 179 199 259  
30.06 – 07.07.2017 7 ноќевања 219 229 239 309  
07.07 – 14.07.2017 7 ноќевања 229 239 259 329  
14.07 – 21.07.2017 7 ноќевања 249 257 269 349  
21.07 – 28.07.2017 7 ноќевања 249 257 269 349  
28.07 – 04.08.2017 7 ноќевања 249 257 269 349  
04.08 – 11.08.2017 7 ноќевања 249 257 269 349  
11.08 – 18.08.2017 7 ноќевања 249 257 269 349  
18.08 – 25.08.2017 7 ноќевања 249 257 269 349  
25.08 – 01.09.2017 7 ноќевања 209 219 229 269  
01.09 – 08.09.2017 7 ноќевања 139 145 155 199  
08.09 – 15.09.2017 7 ноќевања 89 99 109 169  
15.09 – 22.09.2017 7 ноќевања 79 Промо 89 Промо 99 Промо 119 Промо Промо цени
22.09 – 29.09.2017 7 ноќевања 49 Промо 59 Промо 79 Промо 89 Промо Промо цени

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Ксамил:

 

Скопје (Дрводекор) -Трансфер до Битола 45€ по лице

Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 55€ по лице

Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) – 45€ по лице

 

Деца од 2-11,99год: -10еур од цената на возрасен

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Ксамил:

 

Битола (Пред спортска Сала) – 35€ по лице

Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) – Трансфер до Битола  – 35€

Струга (Хотел Дрим)- Трансфер до Битола – 45€ по лице

Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) – Трансфер до Битола – 45€ по лице
Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) – Трансфер до Битола –45€ по лице

Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола –45€ по лице

 

Деца од 2-11,99год: -10еур од цената на возрасен