ИнфотоурсИнфотоурс
Forgot password?

Ксамил- Вила Ренато 2

КСАМИЛ- Вила Ренато 2

Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на Јужна Албанија. Затоа, ставете го Ксамил во прв план за вашиот следен одмор и нема да зажалите бидејќи ќе уживате во одлична храна, долги сончеви денови, пливање и рибарење … и сето тоа за разумна цена, за разлика од другите познати туристички места

Вила “ РЕНАТО 2“ – Ксамил

Вилата се наоѓа во Ксамил, на само 350 м оддалеченост од првата плажа. Вилата располага со трокреветни и четирикреветни студиа сите комплетно опремени со сопствена, кујна, купатило, ТВ, клима и балкон.

Тип на студио  

01.06-30.06

 

01.07 – 30.08

 

01.09 – 20.09

1/3 STUDIO 25 € 30€ 25€
1/4 STUDIO 29€ 35€ 29€

 

НАПОМЕНА:

  • Цените се дадени за наем на студио или апартман од ден
  • Превозот не е вклучен во цената
  • Користење на климата е вклучено во цената
  • Бројот на ноќевања е по барање на клиентите, минимум 5 ноќевања.
  • Сместување во студиата/апп во 13 час, а напуштање во 10.00 час
  • Цените се изразени во ЕВРА, за уплата во денарска противредност 1€ = 62 мкд.
  • Цените на превозот Скопје – Ксамил – Скопје изнесува:
  • ВОЗРАСНИ: 55
  • Деца од 2 до 12 години: 45€
  • Деца до 2 години: БЕСПЛАТНО(не користи седиште)