ИнфотоурсИнфотоурс
Forgot password?

Вила Ривиера

КСАМИЛ- Вила Ривиера

Објект сместен на 80 метри од плажите Paradise и Lori во Ксамил, веднаш под луксузниот Hotel Luxury. Во својот склоп има студија и  комфорни апартмани за 2, 3 и 4 лица, кои имаат комплетно опремена кујна, тоалет, балкони, ТВ, Wi-Fi и клима уред.

ТЕРМИН : 1/2 стд 1/3 апп 1/4 апп
02.06-09.06 49 € 59 € 64 €
09.06-16.06 69 € 79 € 84 €
16.06-23.06 79 € 89 € 94 €
23.06-30.06 99 € 109 € 114 €
30.06-07.07 119 € 129 € 134 €
07.07-14.07 129 € 139 € 144 €
14.07-21.07 139 € 149 € 154 €
21.07-28.07 139 € 149 € 154 €
28.07-04.08 139 € 149 € 154 €
04.08-11.08 139 € 149 € 154 €
11.08-18.08 139 € 149 € 154 €
18.08-25.08 139 € 149 € 154 €
25.08-01.09 129 € 139 € 144 €
01.09-08.09 99 € 109 € 114 €
08.09-15.09 79 € 89 € 94 €
15.09-22.09 59 € 69 € 74 €
22.09-29.09 39 € 49 € 54 €

ЦЕНИ

 • Се дадени по лице за минимум две платежни лица, за 7 ноќевања/ 8 дена, со вклучен автобуски превоз, по курс од 1€ = 61.8 ден
 • За аранжман со сопствен превоз се одобрува 25€ од вкупната цена по лице.

 

СМЕСТУВАЊЕ

 • Трето и четврто лице како и деца 2-12 год. бесплатно сместување, плаќа само превоз 25€
 • Користење на клима уред е бесплатно
 • Во студијата можат да се сместат онолку лица колку што има кревети

ПРЕВОЗ

 • Секој петок поаѓање од Битола во 04:00 час. враќање во 13:30 час. локално време
 • Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сметувањето каде може да минува автобус
 • Цена за само автобуски превоз на наведените термини изнесува 25€ по лице
 • 5€ доплата за пакет аранжман по лице од Охрид, Струга, Кичево, Прилеп и Ресен

 

НАПОМЕНА

 • За резервација со попуст, потребна е аконтација од 30% од сумата, додека останатите 70% треба да се доплатат додека е месечниот попуст
 • При промена на име и презиме, број на патници или термини, попустите дадени во дадениот месец нема да важат, односно ќе важат цените во периодот кога ќе се изврши промената
 • Задолжително здравствено и патничко осигурување 240 мкд (за лица до 65 год.) за пакет аранжман