Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

Вила Сала – Ксамил


10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ 31.03.2023 И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 03.04.2023

Категории , ,

Вила Сала лоцирана во Ксамил се наоѓа на 400м од плажа, до плажа има 7мин пешачење. Собите се лоцирани на приземје, први и втор спрат. На приземје се студиа за 3 и 4 лица и гледаат во градина, на прв и втор спрат се студиа за 2 и 3 лица. Сите соби располагаат со сопствен тоалет, клима (вклучена во цената), кујна опремена со прибор за готвење, фиржидер, тв, балкон, комарници.

Ценовник

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62МКД

На ПРОМО цените не следува попуст за два последователни термина и попуст за рана резервација, попустите не можат да се комбинираат

KSAMIL – SALLA
Период Ноќ. 1/2 студио за 2 лица 1/3 (студио за 3 лица) 1/3 мезонет 1/3 апп 1/4 студио Промо цени на кои не следува попуст
03.06-10.06.2023 7 99 109 139 149 159 Промо цена
10.06-17.06.2023 7 149 159 169 179 189 Промо цена
17.06-24.06.2023 7 209 219 229 239 249  
24.06-01.07.2023 7 259 269 289 299 309  
01.07-08.07.2023 7 309 319 339 349 359  
08.07-15.07.2023 7 349 359 379 389 409  
15.07-22.07.2023 7 349 359 379 389 409  
22.07-29.07.2023 7 349 359 379 389 409  
29.07-05.08.2023 7 349 359 379 389 409  
05.08-12.08.2023 7 349 359 379 389 409  
12.08-19.08.2023 7 339 349 369 379 389  
19.08-26.08.2023 7 319 329 339 349 369  
26.08-02.09.2023 7 299 309 319 339 359  
02.09-09.09.2023 7 199 209 229 239 269  
09.09-16.09.2023 7 169 179 199 209 219 Промо цена
16.09-23.09.2023 7 129 139 169 179 189 Промо цена

Превоз

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Ксамил преку Грција:

-Скопје (Дрводекор) -Трансфер до Битола 60€ по лице

-Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 75€ по лице

-Велес (бензинска пумпа, Макпетрол кружен тек) – 60€ по лице

-Деца од 2-11,99год: -10еур од цената на возрасен

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Ксамил преку Грција:

-Битола (Транскоп) – 55€ по лице

-Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) – Трансфер до Битола – 55€

-Струга (Хотел Дрим)- Трансфер до Битола – 65€ по лице

-Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) – Трансфер до Битола -65€ по лице

-Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола -65€ по лице

-Деца од 2-11,99год: -10еур од цената на возрасен

Галерија

Лето 2023