Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

Vila Camellia – Валона


“Рана уплата” од 10% за уплата до 20.02.2024

“Рана уплата” од 5% за уплата до 20.03.2024 

Категории , ,

Вила “Camellia”располага со 1/2 и 1/3  студиасо опременaкујна, купатило, балкон,ТВ и WIFI.На покривот има голема заедничка тераса

со поглед кон морето каде можете да го поминете вашето слободно времеза играње карти или да испиете некое кафе.

Се наоѓа на 200м од градската песочна плажа и во непосредна близина на шетачката зона, каде ќе најдете безброј ресторани, кафулиња,

Употреба на клима 3€ од ден по студио (се плаќа во самиот објект)

Ценовник

Вила “Camellia” 7  и 9 ноќевања за наем на студио
Термин: Ноќевања: 1/ студио 1/3 Студио
01.06-10.06.2024 9 210 € € 220
11.06-20.06.2024 9 230 € € 240
22.06-01.07.2024 9 280 € € 295
03.07-12.07.2024 9 280 € € 295
13.07-20.07.2024 7 315 € € 335
20.07-27.07.2024 7 320 € € 335
27.07-03.08.2024 7 330 € € 345
03.08-10.08.2024 7 330 € € 345
10.08-17.08.2024 7 330 € € 345
19.08-28.08.2024 9 270 € € 290
29.08-07.09.2024 9 240 € € 255
08.09-17.09.2024 9 180 € € 190

Услови и напомени

  • Цените во табелата се однесуваат за наем на студио  за7 и 9 ноќевања без вклучен превоз
  • Во студијата е дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет, односно број на кревети
  • За уплата на два последователни термини одобруваме 10% попуст на вториот термин  на редовните цени
  • За уплата на аранжаман со ран букинг не може да се комбинира со попустот за две последователни термини
  • Сместувањето е првиот ден по 14.00 часот по локално време, а собите ги напуштате последниот ден во 10.00часот
  •  Вилата поседува WIFI интернет и агенцијата не сноси одговорност за брзината и квалитетот на интернетот
  • Препорачуваме патничко осигурување во агенција
  • Во случај на отказ од страна на патникот важат општите услови на СКТМ

Галерија

Лето 2024