Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

FLAMINGO BEACH 3*- SUNNY BEACH


-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 31.03.2023

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 30.04.2023

Хотелот FLAMINGO BEACH (ex AVLIGA BEACH) 3* се наоѓа на прва линија од плажа и има 120 соби и 8 апартмани. Секоја соба е опремена со фрижидер, телефон и сателитска ТВ. Хотелот поседува и фитнес центар, сауна, базен, џакузи.

Ценовник

Цени за термини по типови простории за ПОЛУПАНСИОН +

ТЕРМИНИ 15.05.2023 – 15.06.2023 11.09.2023 – 30.09.2023

ПОЛУПАНСИОН +

  16.06.2023 – 03.07.2023   26.08.2023 – 10.09.2023

ПОЛУПАНСИОН +

04.07.2023 – 25.08.2023 

ПОЛУПАНСИОН +

Лице во двокреветна соба – поглед парк 27 € 35 € 41 €
Лице во двокреветна соба – страничен поглед море 29 € 37 € 43 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ПОЛУПАНСИОН + и вклучуваат :

– Користење на базен

– Лежалки и чадори покрај базенот

– Детско катче

– Безалкохолни пијалоци, пиво и вино за време на вечерата

Услови и напомени

Капацитет на сместување:

Двокреветна соба – 2 возрасни+2 деца до 11,99 г или 3 возрасни

Попусти:

Дете до 1,99 год – бесплатно

Прво дете до 11.99 години – бесплатно во двокреветна соба

Второ дете до 11.99 години – 50% попуст од регуларната цена

Возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба – 20% попуст на регуларната цена

Плаќање 50% со направена резервација, а остатокот се доплаќа две недели пред датумот на сместување.

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Галерија

Лето 2023