Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

SUN PALACE 4*- SUNNY BEACH


Хотелот „Sun Palace 4*“ се наоѓа на 100метри од плажа и е многу добар избор за All Inclusive одмор на Сончев Брег, за оние кои сакаат да бидат во центарот на забавата. Блиску е до сите ресторани и атракции што ги нуди комплексот. Во близина има банки, продавници, ресторани.  Хотелот е погоден за семеен одмор.

Ресторанот на хотелот Sun Palace 4* е простран, со тераса и таму се служи појадок, ручек и вечера на шведска маса. Има бар каде се служат разновидни алкохолни и безалкохолни пијалоци и коктели. Во сите соби има мини бар, кабелска ТВ, фен за коса.

Ценовник

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ 01.06.2023 – 15.06.2023 06.09.2023 – 30.09.2023

ALL INCLUSIVE

16.06.2023 – 02.07.2023   24.08.2023 – 05.09.2023

ALL INCLUSIVE

03.07.2023 – 23.08.2023  

ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна соба 43€ 49 € 55 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

– Користење на базен

– Лежалки и чадори покрај базенот

Услови и напомени

Капацитет на сместување:

Двокреветна соба – 2 возрасни+2 деца  до 13,99 г. или 3 возрасни+1 дете до 13,99 г или 4 возрасни

Попусти:

Две деца до 13.99 години – БЕСПЛАТНО во двокреветна соба
Трет и четврт возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба – 30% попуст на регуларната цена

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ

Галерија

Лето 2023