Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

Вила Марија Адриатик – Млини


Категории ,

Млини, Сребрено и Купари се места, кое се во изобилие на мирисни паркови и историска култура од античко време. Чисто море, убави плажи, се некои од адутите кои Млини, Сребрено и Купари ги прават бисер на Дубровничкото крајбрежје, атрактивни места за посета и одмор, кои се меѓусебно поврзани – едни до други.

Вила МАРИЈА АДРИАТИК – Млиниима 1/2, 1/3 студија и 1/2+2 апартман на 180 – 190 м. од плажа, опремени со кујна, купатило, ТВ и клима вклучена во цената.                            

Ценовник

ПЕРИОД НОЌИ 1/2 стд 1/3 стд 1/2+2 АПП
05.06-12.06 7 270 290 390
12.06-19.06 7 280 300 400
      19.06-26.06 7 290 310 410
26.06-03.07 7 310 330 430
03.07-10.07 7 320 340 470
10.07-17.07 7 330 350 480
17.07-24.07 7 340 360 490
24.07-31.07 7 340 360 490
31.07-07.08 7 340 360 490
07.08-14.08 7 340 360 490
14.08-21.08 7 330 350 480
21.08-28.08 7 320 340 470
28.08-04.09 7 300 320 450
04.09-08.09 4 160 180 240
08.09-11.09 3 140 160 180

Услови и напомени

Цените се изразени во евра за наем на студио за 3,4 и 7 ноќи со сопствен превоз.

Плаќањето е во денарска противредност (1 € = 61.8 ден.).

Напомена: Задолжително патничко осигурување: 200 ден до 65 год. Собите се напуштаат во 9:00 ч, а сместувањето  во 13:00 ч. по локално време.

За хигиената во студиата за време на престојат се грижат самите клиенти.

Можност за плакање со mastercard, viza.За плаЌање на 3 рати по договор + 5 %.

Галерија

Лето 2022