Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

Вила Влашиќ – Млини


Категории ,

Млини, Сребрено и Купари се места, кое се во изобилие на мирисни паркови и историска култура од античко време. Чисто море, убави плажи, се некои од адутите кои Млини, Сребрено и Купари ги прават бисер на Дубровничкото крајбрежје, атрактивни места за посета и одмор, кои се меѓусебно поврзани – едни до други.

ВИЛА ВЛАШИЌ– Млини, има 1/2 и 1/3 студиа на 180 – 190 м. од плажа, опремени со кујна, купатило, ТВ и клима вклучена во цената.

Ценовник

ПЕРИОД НОЌИ 1/2 стд 1/3 стд
05.06-12.06 7 200 300
12.06-19.06 7 210 310
      19.06-26.06 7 220 320
26.06-03.07 7 230 333
03.07-10.07 7 250 380
10.07-17.07 7 260 390
17.07-24.07 7 260 390
24.07-31.07 7 260 390
31.07-07.08 7 260 390
07.08-14.08 7 260 390
14.08-21.08 7 260 390
21.08-28.08 7 260 390
28.08-04.09 7 230 340
04.09-08.09 4 120 180
08.09-11.09 3 90 140

Услови и напомени

Цените се изразени во евра за наем на студио за 3, 4 и 7 ноќи со сопствен превоз.

Плаќањето е во денарска противредност (1 € = 62 ден.).

Напомена: Задолжително патничко осигурување: 200 ден до 65 год.

Собите се напуштаат во 9:00 ч, а сместувањето  во 13:00 ч. по локално време.

За хигиената во студиата за време на престојат се грижат самите клиенти.

Можност за плакање со mastercard, viza.За плаЌање на 3 рати по договор + 5 %.

Галерија

Лето 2022