Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

Вила Таниа- Ханиоти


-12% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.12.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.01.2024

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.03.2024

-7 ПОПУСТ ЗА ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.05.2024

Вила Таниа, се наоѓа во Ханиоти, на неполни 100м оддалеченост од плажа. Вилата располага со трокреветни и четворокреветни студиа, сите лоцирани на приземје, со сопствена тераса со поглед кон двор со зеленило. Во самиот двор има тоалети и простор за чекање за прием на гости и при заминување на гостите.

Ценовник

  • Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава.
  • Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз).
  • Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

На промо цените не следува попуст и не се комбинира попустот за 2 последователни термина.

-12% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.12.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.01.2024

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.03.2024

-7 ПОПУСТ ЗА ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.05.2024

ДАТУМ 1/3 1/4
16.05 149 189
23.05 209 239
30.05 339 369
06.06 439 469
13.06 479 559
20.06 549 579
27.06 579 609
04.07 629 659
11.07 649 679
18.07 669 699
25.07 679 709
01.08 679 709
08.08 679 709
15.08 579 609
22.08 529 559
29.08 459 489
05.09 419 459
12.09 279 319
19.09 219 249

Галерија

Лето 2024