Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

Апартмани Гогов – Калитеа


Апартмани Гогов е изграден во 2023 година и располага со комплетно нови соби. Вилата е лоцирана во строгиот центар на Калитеа, на 20 метри од морето. Апартманите Гогов располагаат со капацитети од 16 соби, со различни типови на соби и апартмани. 1/2 студијата се опремени со кујна со фрижидер, тоалет, клима, ТВ, тераса… 1/4 студијата располагаат со брачен кревет и софа. Имаат комплетно опремена кујна, приватен тоалет, клима уред, ТВ и простран балкон.  Супериор собите нудат пространо и удобно искуство со две посебни спални соби, пријатна дневна соба и балкон. Секоја единица е опремена со основни погодности, вклучувајќи LCD телевизор, клима уред и добро уредена кујна со мини фрижидер, шпорет и микробранова печка. Трпезаријата е опремена со маса и столици прилагодени на капацитетот на сместувањето, а прозорците се со ролетни и завеси за дополнителна приватност. Постелнината и крпите се составен дел на секоја сместувачка единица и се менуваат еднаш за време на престојот.

Ценовник

Цените се по соба на ден

ПЕРИОД А Б Ц Д Е Ф Г Х И Ј К Л М
29.04 – 29.05

 

27.05-05.06

 

03.06-12.06

 

10.06-19.06 17.06-03.07 01.07-10.07 08.07-17.07 15.07-24.07 22.07-21.08 19.08-04.09 02.09-11.09 09.09-18.09 19.09-30.09
тип на соба и сместување Ноќевање

 

Ноќевање

 

Ноќевање Ноќевање Ноќевање Ноќевање Ноќевање

 

Ноќевање

 

Ноќевање

 

Ноќевање

 

Ноќевање

 

Ноќевање

 

Ноќевање

 

 

СТАНДАРД ДВОКРЕВЕТНА

(2 ЛИЦА)

 

40€

 

45€

 

50€

 

63€

 

70€

 

70€

 

84€

 

87€

 

90€

 

70€

 

65€

 

60€

 

40€

СТАНДАРД ЧЕТВОРОКРЕВЕТНА

(4 ЛИЦА)

 

50€

 

60€

 

77€

 

93€

 

105€

 

105€

 

113€

 

118€

 

125€

 

105€

 

100€

 

95€

 

60€

СУПЕРИОР
(5ЛИЦА)
 

75€

 

78€

 

105€

 

118€

 

130€

 

137€

 

140€

 

150€

 

160€

 

130€

 

125€

 

120€

 

100€

Галерија

Лето 2024