Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

Вила Костантин 1 – Полихроно


Вила Костантин 1 се наоѓа во Полихроно, во мирен дел одделен од градската гужва, на 3мин од плажа или 150м, е идеална опција за мирен одмор. Се наоѓа веднаш зад Хотел Мирор, на 200м од центарот на Полихроно.

Вилата располага со 8 студиа на приземје или прв спрат, сите составени од две простории од кој една спална и посебна просторија кујна, каде има едно легло. Сите соби располагаат со сопствен тоалет со туш кадичка, клима, тв, интернет ( не гарантираме за брзината на истиот) кујна со прибор за готвење и јадење. Студиата на приземје имаат две тераси за користење, додека тие на прв спрат само една.

Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 62мкд

Цените се изразени за НАЕМ на СТУДИО за 7 ноќевања.

Напомена: првите три и последните три термина се промо цени, и на нив не следува попуст. 

Ценовник

ВИЛА КОСТАНТИН 1
ЦЕНА ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН ЗА 7 НОЌЕВАЊА
Термини Ноќ. 1/4 АПП Коментар
18.05-25.05.2023 7 139 Промо цени
25.05-01.06.2023 7 169 Промо цени
01.06-08.06.2023 7 229 Промо цени
08.06-15.06.2023 7 299  
15.06-22.06.2023 7 379  
22.06-29.06.2023 7 409  
29.06-06.07.2023 7 479  
06.07-13.07.2023 7 479  
13.07-20.07.2023 7 479  
20.07-27.07.2023 7 479  
27.07-03.08.2023 7 529  
03.08-10.08.2023 7 529  
10.08-17.08.2023 7 509  
17.08-24.08.2023 7 419  
24.08-31.08.2023 7 339  
31.08-07.09.2023 7 279  
07.09-14.09.2023 7 229 Промо цени
14.09-21.09.2023 7 169 Промо цени
21.09-28.09.2023 7 129 Промо цени

Услови и напомени

– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Халкидики (четврток)

 • Скопје (Дрводекор) – 45еур по лице
 • Штип (паркинг пред пошта) Трансфер до Велес – 60еур по лице
 • Велес (БП Макпетрол-кружен тек) – 45еур по лице
 • Неготино (бензинска пумпа, Неготино) –45еур по лице
 • Граничен премин (бензинска пумпа Шимов) – 45еур по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Халкидики:

 • Битола -(Автобуска станица Транскоп – на перон) – 40еур по лице
 • Прилеп (БП Селида) Трансфер до Битола –40еур по лице
 • Струга (Хотел Дрим) Трансфер до Битола –50еур по лице
 • Кичево (БП Пуцко Петрол) Трансфер до Битола – 55еур
 • Охрид ( БП Лук Оил излез кон Битола) Трансфер до Битола – 50еур по лице
 • Ресен (спроти автобуска станица) Трансфер до Битола – 50еур по лице
 • Деца од 2-11,99год – Попуст од 10еур од редовната цена
 • Деца до 1,99год – бесплатно и не користат седиште

Галерија

Лето 2023