Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

Вила Нектариос – Полихроно


Вила Нектариос се наоѓа во Полихроно, на прва линија покрај плажа, покрај камениот споменик во Полихорно. Располага со мал број на соби и е идеална за оние кој преферираат плажата да им е близу.

Вила не располага со сопствен паркинг, сите соби имаат клима (вклучена во цената), тв, сопствен тоалет, мини кујна опремена со основен прибор за готвење и јадење, балкон, wi-fi (за брзината на интернетот не гарантираме) и вилата не располага со пешкири.

Вилата располага со 4 соби од кој, две трокреветни, еден апартман со една спална за пет лица, и еден двоспален апартман за 4 лица.

Трокреветните студиа се наоѓаат на приземје, и балконот е во правец кон друга вила, имаат еден дупли кревет и едно единечно легло, кујната е одделена од спалниот дел кој се затвара со врата, располагаат со сопствен тоалет со туш кадичка, кујната е опремена со основен прибор за готвење и јадење и мал фрижидер, имаат ТВ и клима вклучена во цената.

Двоспалниот апартман се наоѓа на прв спрат и истиот се состои од кујна опремена за готвење и јадење, од неа се влага во две посебни спални од кои едната е со две единечни легла, другата со еден спален кревет, овој апартман има балкон со поглед на море.

Едноспалниот апартман се наоѓа на прв спрат и истиот се состои од две простории, погодни за сместување на 5 возрасни лица, т.е во спалната има 3 единечни легла и тераса која гледа према море, и голема просторија каде е кујната опремена со основен прибор за готвење и јадење, и две единечни легла.

Ценовник

ВИЛА НЕКТАРИОС – ПОЛИХРОНО
ЦЕНИ ПО СОБА ЗА НАЕМ НА 7 НОЌЕВАЊА
Термини Ноќ. 1/3 СТУДИО 2/4 АПП 1/5 АПП Коментар
18.05-25.05.2023 7 89 109 129 Промо цени
25.05-01.06.2023 7 129 149 169 Промо цени
01.06-08.06.2023 7 149 169 199 Промо цени
08.06-15.06.2023 7 219 239 269
15.06-22.06.2023 7 289 299 329
22.06-29.06.2023 7 339 379 409
29.06-06.07.2023 7 359 409 439
06.07-13.07.2023 7 449 479 509
13.07-20.07.2023 7 449 479 509
20.07-27.07.2023 7 449 479 509
27.07-03.08.2023 7 449 479 509
03.08-10.08.2023 7 499 529 559
10.08-17.08.2023 7 499 529 559
17.08-24.08.2023 7 469 509 539
24.08-31.08.2023 7 389 409 439
31.08-07.09.2023 7 309 339 369
07.09-14.09.2023 7 249 279 309
14.09-21.09.2023 7 199 229 259 Промо цени
21.09-28.09.2023 7 149 159 189 Промо цени

Услови и напомени

Напомена: првите три термини и последните два се промо цени и на нив не следува попуст

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Халкидики (четврток)

 • Скопје (Дрводекор) – 45еур по лице
 • Штип (паркинг пред пошта) Трансфер до Велес – 60еур по лице
 • Велес (БП Макпетрол-кружен тек) – 45еур по лице
 • Неготино (бензинска пумпа, Неготино) –45еур по лице
 • Граничен премин (бензинска пумпа Шимов) – 45еур по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Халкидики:

 • Битола -(Спортска сала) – 40еур по лице
 • Прилеп (БП Селида) Трансфер до Битола –40еур по лице
 • Струга (Хотел Дрим) Трансфер до Битола –50еур по лице
 • Кичево (БП Пуцко Петрол) Трансфер до Битола – 55еур
 • Охрид ( БП Лук Оил излез кон Битола) Трансфер до Битола – 50еур по лице
 • Ресен (спроти автобуска станица) Трансфер до Битола – 50еур по лице

Галерија

Лето 2023