Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

Polydefkis Hotel & Apartments **** – Санторини


HOTEL & APTS POLYDEFKIS – KAMARI – SANTORINI (30 м. од плажа)

Ценовник

Период /

Сместување

Капацитет

на лица

01.05.-05.06.

16.09.-15.10.

06.06.-05.07.

31.08.-15.09.

 

06.07.-30.08.

Супериор студио 1 – 2 108 €

 

138 € 156 €
Супериор апартман 1 – 2 132 € 180 € 216 €
Екстра возрасно лице во АПТ 35 € 35 € 35 €
Екстра дете (2-10 г.) во АПТ 25 € 25 € 25 €

–          Цените се дадени во ЕУР по студио или Апартман, на ден, на база Ноќевање со појадок, за 2 лица

–          СУПЕРИОР СТУДИО – за 2 лица, со дупли лежај или 2 моно кревети, со балкон или тераса – комплетно реновирано !!!

–          АПАРТМАН  – за 2 или 4 лица со дупли кревет или 2 моно кревети, со балкон или тераса

–          СУПЕРИОР АПАРТМАН – за 2 или 4 лица со дупли кревет или 2 моно кревети, со балкон/комплетно реновирани !!!

Галерија

Лето 2022