Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

ВИЛА ВАСИЛИС – НЕИ ПОРИ

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 28.02.2022
ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА
ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД
Првите два и последните три термина се ПРОМО цени и на следува попуст за рана резервација

Вилата се наоѓа во новиот дел од Неи Пори, на 200 метри од плажата. Убаво украсена, уредна и чиста куќа, има лоби и соба за багаж и тоалет што гостите можат да ги користат на денот на смената.

Ценовник 1

НЕИ ПОРИ – ВИЛА ВАСИЛИС
ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА
термин ноќевања 1/2 студио 1/3 студио
21.05-28.05.2022 7 80 € 100 €
28.05-04.06.2022 7 100 € 140 €
04.06-11.06.2022 7 150 € 180 €
11.06-18.06.2022 7 210 € 240 €
18.06-25.06.2022 7 230 € 270 €
25.06-02.07.2022 7 250 € 290 €
02.07-09.07.2022 7 260 € 310 €
09.07-16.07.2022 7 280 € 320 €
16.07-23.07.2022 7 330 € 350 €
23.07-30.07.2022 7 330 € 350 €
30.07-06.08.2022 7 330 € 350 €
06.08-13.08.2022 7 330 € 350 €
13.08-20.08.2022 7 330 € 350 €
20.08-27.08.2022 7 290 € 320 €
27.08-03.09.2022 7 240 € 290 €
03.09-10.09.2022 7 210 € 250 €
10.09-17.09.2022 7 140 € 190 €
17.09-24.09.2022 7 110 € 160 €
24.09-01.10.2022 7 80 € 100 €

Ценовник 2

НЕИ ПОРИ  Василис
Студија
ПЕРИОД Ноќ 1/2 1/3 1/4
02.06-09.06 7 70 75 80
09.06-16.06 7 110 120 130
16.06-23.06 7 160 170 180
23.06-30.07 7 210 220 230
30.06-07.07 7 230 240 250
07.07-14.07 7 250 260 270
14.07-21.07 7 260 270 280
21.07-28.07 7 270 280 290
28.07-04.08 7 270 280 290
04.08-11.08 7 270 280 290
11.08-18.08 7 270 280 290
18.08-25.08 7 250 260 270
25.08-01.09 7 210 220 230
01.09-08.09 7 170 180 190
08.09-15.09 7 140 150 160
15.09-22.09 7 100 110 120

Напомени и превоз

Сместување: Секоја единица има тоалет, безжичен интернет, клима и тераса.

Структура

Вилата има двокреветни и трокреветни студиа:
Две 1/2 студио (бр. А1, Б6) со поглед на дворот
Шест 1/3 студиа (бр. А2, Б1, Б2, Б3, Б4, Б5) со поглед на улицата или дворот
Студијата А1 и А2 имаат заедничка тераса на приземјето

Клима: Доплата 5€ на ден по соба

Услови за деца: Дете до 8 години може да користи заеднички кревет

GPS Кординати: 39°58’25.9″N 22°39’25.0″E

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Неи Пори чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Пиериа:

 • Скопје (Дрводекор) – 35€ по лице
 • Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 45€ по лице
 • Струмица (бензинска пумпа Макпетрол нов кружен тек) – Трансфер до Удово – 45€ по лице
 • Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) – 35€ по лице
 • Неготино (бензинска пумпа, Неготино) – 35€ по лице
 • Удово (бензинска пумпа, Удово) – 35€ по лице
 • Граничен премин(бензинска пумпа Шимов) – 35€ по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Пиериа: 

 • Битола -Автобуска станица Транскоп – на перон – 35€ по лице
 • Прилеп (бензинска пумпа Салида) – Трансфер до Битола  – 35€
 • Струга (Хотел Дрим)- Трансфер до Битола – 40€ по лице
 • Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) – Трансфер до Битола – 45€ по лице
 • Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) – Трансфер до Битола -40€ по лице
 • Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола -35€ по лице
 • Релациите кои се наведени како (трансвер) се реализираат со патнички возила или комбe

Галерија

Лето 2022