Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

Вила Емануела – Сарти


-12% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.12.2023, СО 50% УПЛАТА ДО 10.01.2024

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, СО 50% УПЛАТА ДО 10.03.2024

-5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, СО 50% УПЛАТА ДО 10.05.2024

Emanuela се наоѓа во новиот дел на Сарти, оддалечена околу 200 м од плажа. Располага со квалитетни и модерно опремени студија, наменети за сместување на две до три лица, како и четворокреветни апартмани. Сите сместувачки единици се наоѓаат на приземје, околу базенот. Сите се комплетно опремени и имаат кујнски дел, купатило, трем тераса, ТВ, бежичен интернет и клима уред со доплата од 6 еур на ден на лице место за (Мај, Јуни и Септември) од 01.07-31.08.2024 е вклучена во цена. Објектот поседува паркинг, скара, базен со лежалки и чадори.

Ценовник

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО/АПП ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62МКД

На промо цените не следува попуст, и попуст за 2 последователни термина

Првиот и последните два термина се промо цени

ПОНУДАТА СЕ ОДНЕСУВА ИСКЛУЧИВО СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ

-12% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.12.2023, СО 50% УПЛАТА ДО 10.01.2024

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, СО 50% УПЛАТА ДО 10.03.2024

-5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, СО 50% УПЛАТА ДО 10.05.2024

Датум Triple 1 bedroom app
25.05 209 259
01.06 289 369
08.06 369 449
15.06 409 499
22.06 479 549
29.06 559 679
06.07 609 749
13.07 609 749
20.07 609 749
27.07 609 749
03.08 629 769
10.08 629 769
17.08 529 629
24.08 429 529
31.08 359 459
07.09 309 409
14.09 229 269
21.09 149 209

Галерија

Лето 2024