Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

Вила Евангелија – Сарти


-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.03.2024

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.05.2024

Вила Евангелија се наоѓа во мирниот дел на Сарти, на околу 50м од плажа. Вилата располага со трокреветни студиа, од кој три со страничен поглед на море и една без поглед.

Сите соби се трокреветни со еден брачен кревет и еден единечен се наоѓаат на втор спрат и располагаат со клима (5еур доплата на ден) на лице место, ТВ, интернет (не гарантираме за брзината на истиот) кујна, тоалет, тераса. Сликите се од информативен карактер.

Ценовник

Капацитет на сместување 3 лица (максимум дозволено плус дете до 2год, кое дели легло со родители)

  • -Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава.
  • -Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз) за оваа понуда не нудиме превоз
  • -Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

(напомена: првите два и последните три термина се промо цени и не подложат на попуст) 

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.12.2023, СО 100% УПЛАТА ДО 10.01.2024

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.03.2024

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 29.02.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.05.2024

ВИЛА ЕВАНГЕЛИА – САРТИ
ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА
Период Ноќ. 1/3 пог.градина 1/3 ссв
25.05-01.06.2024 7 139 159
01.06-08.06.2024 7 209 219
08.06-15.06.2024 7 289 309
15.06-22.06.2024 7 329 339
22.06-29.06.2024 7 389 409
29.06-06.07.2024 7 459 469
06.07-13.07.2024 7 479 489
13.07-20.07.2024 7 509 519
20.07-27.07.2024 7 519 529
27.07-03.08.2024 7 529 539
03.08-10.08.2024 7 529 539
10.08-17.08.2024 7 529 539
17.08-24.08.2024 7 429 439
24.08-31.08.2024 7 329 339
31.08-07.09.2024 7 269 279
07.09-14.09.2024 7 229 239
14.09-21.09.2024 7 189 199
21.09-28.09.2024 7 129 139

 

Галерија

Лето 2024