Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

Вила Тунде – Неа Врасна


НЕА ВРАСНА е едно од најпопуларните туристички места во Грција, со прекрасна песочна плажа,нуди можност за релаксиран летен одмор.На неколку километри од Неа Врасна се наоѓаат Аспровалта и Ставрос,со што оваа дестинација e меѓу најбараните.

Вила ТУНДЕ на 130 – 140 м од плажа 1/2, 1/3 и 1/4 студија(со по два дупли кревети или 1  дупли и два поединечни кревети), опремени со: кујна, ТВ, купатило, тераса, WI-FI, клима(вклучена во цената)

Ценовник

НЕА ВРАСНА СТУДИЈА
ТУНДЕ
ПЕРИОД НОЌИ 1/2 1/3 1/4
03.06-10.06 7 80 90 100
10.06-17.06 7 120 130 140
17.06-24.06 7 170 180 200
24.06-01.07 7 200 220 240
01.07-08.07 7 230 250 270
08.07-15.07 7 250 270 290
15.07-22.07 7 270 290 310
22.07-29.07 7 290 310 330
29.07-05.08 7 290 310 330
05.08-12.08 7 290 310 330
12.08-19.08 7 290 310 330
19.08-26.08 7 270 290 310
26.08-02.09 7 240 260 280
02.09-09.09 7 190 200 210
09.09-16.09 7 160 170 180
16.09-23.09 7 120 130 140
23.09-30.09 7 80 90 100

Услови и напомени

Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (во агенција).

Цените се изразени во евра за наем на студио и аппартман за 7 ноќевања.

Автобуски превоз: 2200 ден  – повратен билет – За деца до 14 год. 1600 ден.

Прилеп 05:00, Кавадарци 06:00 ч.

Враќање: Неа Врасна 13:00 по локално време.

Напомена: Задолжително патничко здравствено осигурување – без франшиза до 65 год. – 300 ден, од 65 = 500 ден.

Агенцијата организатор не може да ја гарантира брзината ниту достапноста на  интернетот во објектите каде што е наведен интернетот  како бесплатна услуга.

За  хигиената во студијата за време на престојот се грижат самите клиенти.

Собите се напуштаат во 9:00 ч, а сместувањето  во 13:00 ч по локално време.

Можност за плакање со visa и mastercard, За плаќање на 3 рати + 5 % од цената.

Плаќањето е во денарска противредност (1 € = 62 ден.).

Галерија

Лето 2023