Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

Athos Palace 4* – Калитеа


Хотелот Athos Palace 4* се наоѓа на 2км од Калитеа, веднаш до Pallini Beach Hotel, лоциран на крајбрежјето, со прекрасна песочна плажа, една од најубавите плажи на првиот крак Касандра.

Хотелот располага со ресторан, а ла карт ресторан, лоби, бар, бар покрај базен, надворешен базен, детско игралиште, паркинг, одбојка на плажа, спортови на вода, лежалки на плажа со доплата, интернет-бесплатен на рецепција.

Собите располагаат со: клима, телефон, сателитска ТВ, тоалет со туш или када, балкон.

Галерија

Лето 2023