Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

Atrium 4* – Пефкохори


Atrium Hotel се наоѓа во Пефкохори, опкружен со маслинови и борови дрвја. Составен од две згради со вкупно 124 сместувачки единици. Изграден е 1999 год, но за сезоната лето 2019, реновиран.  Хотелот нуди: трансфер до плажа од 09-18 ч, 7 пати во денот, паркинг, анимација за деца и возрасни, бесплатни лежалки и чадори на базенот, пешкирите со депозит, пинг понг и кошарка бесплатни, тенис и билијар бесплатни на се вклучено, игралиште и мини клуб за деца, мини диско. Соби: мини фрижидер, сателитска ТВ, клима и бежичен интернет со доплата /освен во Junior Suite, каде се вклучени во цената/клима централна јули-август.

Галерија

Лето 2023