Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

Dionysos Hotel 3* – Ханиоти


Хотелот Дионисос е лоциран во Ханиоти, на 150 метри од плажа, 250 метри од центарот на Ханиоти. Располага со базен и бар на базен, квалитетна услуга и реновирани соби.
Делукс студијата се модерно опремени со квадратура од 25 до 30 квадрати и секое од нив има своја тераса. Опремени се со елекронска брава, сеф, централно ладење, комплетно опремена кујна со керамичка плотна, фрижидер, бокал, ТВ, интернет. Бањата е опремена со фен за коса. Двокреветните соби не се реновирани и немаат кујни.

Галерија

Лето 2023