Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

Hotel Sousouras 3+* – Ханиоти


Хотел Sousouras 3+* се наоѓа на самата песочна плажа во Ханиоти – идеална локација за фамилии со деца. Центарот на Ханиоти е на само две минути пешачење од хотелот, каде се наоѓаат многу бројните продавници, ресторани, таверни, сувенирници, забава за деца итн.

Хотелот располага со ресторан, бар, базен, игралиште за деца, паркинг, WI-FI

Соби: телефон, ТВ, фрижидер, клима ( со доплата 6еур)

Галерија

Лето 2023