Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

Portes Lithos Luxury Resort – Неа Потидеа


Portes Lithos е нов хотел отворен 2020год, на самата плажа во Неа Потидеа. Од содржините во понуда се: главниот базен и заеднички базен за десет соби, спа ценнтар, бесплатна сауна, конференциска сала, хотелски мини бус кој нуди бесплатен превоз до Неа Потидеа и Неа Мудања, лежалки на плажа бесплатни, детски базен, игралиште и детски клуб, главен ресторан, бар и а ла карт ресторан, одбојка на плажа, пинг понг и пикадо, анимација. Во собите има ел. бокал со кафе и чај, ТВ, интернет, балкон, бесплатен сеф, телефон, клима, мини бар, фен.

Галерија

Лето 2023