Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

TRESOR SOUSOURAS 4* – Ханиоти


 

Tresor Sousouras ex Hanioti Palace 4* се наоѓа во Ханиоти на 80м одалеченост од плажа, и на 150м од центарот на Ханиоти. Хотелот располага со ресторан, лоби бар, бар на базен, паркинг.

Собите се опремени со сопствен тоалет со туш или када, ТВ, телефон, мини бар, клима, интернет.

Галерија

Лето 2023