Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

Хотел Aqua Star – Паралија


10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.12.2022, СО 30% УПЛАТА ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА, И ДОПЛАТА ДО 100% ДО 06.01.2023

Хотел Aqua Star лоциран во Паралиjа, на 3мин пешачење до плажа, сместен во срцето на Паралиjа на 5мин од центарот, е идеален објект за вашиот одмор.

Хотелот е целосно реновиран 2022год, истиот располага со лифт, изолирани соби од звук, сервис будење (на барање) клима со доплата од 7еур на ден на лице место

Ценовник

Период Ноќи Studio po lice HB
03.06-10.06.2023 7 229
10.06-17.06.2023 7 239
17.06-24.06.2023 7 259
24.06-01.07.2023 7 269
01.07-08.07.2023 7 279
08.07-15.07.2023 7 279
15.07-22.07.2023 7 279
22.07-29.07.2023 7 279
29.07-05.08.2023 7 319
05.08-12.08.2023 7 319
12.08-19.08.2023 7 309
19.08-26.08.2023 7 259
26.08-02.09.2023 7 249
02.09-09.09.2023 7 239
09.09-16.09.2023 7 229

Услови и напомени

Цените се изразени за сместување секоја Сабота, смените се на 7 нокевања, Сабота на Сабота

Цените се изразени за лице за 7 ноќевања на база Ноќевање со појадок и вечера, изразени во еур за плаќање исклучиво во денарска противвредност од 62мкд

Првиот и последниот термин се промо, и на нив не следува попуст

Реновираните соби се викаат Елиа и нудат пријатен престој, има трокреветни соби и четворокреветни, кој можат да сместат од 2-4 лица. Сите соби се опремени со сопствен тоалет, ТВ, клима и интернет (бесплатно) и бесплатни крпи, сите соби имаат балкон каде можете да уживате во вашето кафе и да се релаксирате.

Доплати:

Трето возрасно лице – 150еур за 7 ноќевања на Полупансион

1во дете од 2-13,99год – 130еур за 7 ноќевања на Полупансион

2ро дете од 2-13,99год – 56еур за 7 ноќевања на Полупансион

Еднокреветно користење на пасион 70% доплата од цената на возрасен

1 возрасен и едно дете од 2-13,99год – детето плаќа 130еур

1 возрасен и две деца од 2-13,99год – двете деца плакаат по 130еур

Доплата за клима: 7еур на ден , на лице место се наплаќа на рецепција.

Галерија

Лето 2023