Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

Хотел Grand Victoria*** – Ханиоти


Хотел Гранд Викторија 3* се наоѓа на 500 м од центарот на Ханиоти, во близина на голем супермаркет. Од плажа е оддалечен 300м. Хотелот има сопствен базен, лежалки и чадори за сонце покрај базенот кои се бесплатни. Собите се опремени со ТВ, клима уред, мал фрижидер и тераса. Хотелот е од апартмански тип и идеалан за активен и релаксиран одмор.

** Можност за престој  за повеќе од 7 ноќи**

Ценовник

   Стандард  хотелска  соба

7 ПОЛУПАНСИОНИ
ПОЈАДОК   и  ВЕЧЕРА

16.06 – 30.06
26.08 – 15.09
01.07 – 25.08 16.09 – 30.09
Цена по лице за 7 полупансиони 399 499 339
Цена по лице на ден во двокреветна соба 60 75 50

Услови и напомени

*  Цените се по лице во хотелска соба за 2 возрасни + 2 деца (1 дете до 12.99 години + 1 дете до 1.99 години)

*  трето дете – 50% попуст од цената за возрасен

* трето лице – 30% попуст од цената за возрасен

Соба Тип СТАНДАРД    –  хотелски    соби   во   новиот    дел   на   хотелот.

Важни напомени:      

Цените во табелата се во евра по лице за 7 полупансиони (појадок и вечера на база на шведска маса)

доплата за алкохолни пиајлоци во неограничени количини за време на вечерата 4 евра по лице по ден

Автобуски превоз

45 евра за возрасен

35 евра за деца до 12 години (бесплатно за деца до 2 години – без седиште)

Плаќањето се врши во ДЕНАРИ по курс 62мкд. Резервацијата се врши со аконтација од 30% од сумата на аранжманот.

Целосна уплата на аранжманот 7 дена пред тргнување. Доколку користите организиран превоз Ве молиме минимум 24 часа пред тргнување да се информирате за времето и местото на поаѓање.

Галерија

Лето 2023