Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

Хотел Гранд Викториа 3* – Ханиоти


Хотел Гранд Викторија 3* се наоѓа на 300 м од центарот на Ханиоти, во близина на голем супермаркет. Од плажа е оддалечен 300м. Хотелот има сопствен базен, лежалки и чадори за сонце покрај базенот кои се бесплатни. Собите се опремени со ТВ, клима уред, мал фрижидер и тераса. Хотелот е идеалан за активен и релаксиран одмор.

Ценовник

Цената е по лице на ден

ПЕРИОД А Б Ц Д
28.04 – 31.05

 

01.06 – 15.06

16.09 – 30.09

16.06 – 30.06

26.08 – 15.09

01.07 – 25.08
тип на соба и сместување Полупансион

 

Полупансион Полупансион Полупансион
 

ДВОКРЕВЕТНА СТАНДАРД

 

38€

 

48€

 

59€

 

76€

·         Цената е по лице на ден

·         Полупансион   –   појадок и вечера на шведска маса

·         Прво дете 0 – 11.99   –   бесплатно

·         Второ дете 2 – 11.99   –   80% попуст од цената за возрасен

·         Трето дете 2 – 11.99   –   70% попуст од цената за возрасен

·         Трето лице   –   30% попуст

·         Четврто и петто лице  –  30% попуст

·         Туристичка такса   –   1.5 евра по соба на ден

 

Галерија

Лето 2024