Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

Хотел Грандотел 4* – Ханиоти


Грандотел 4* – Ханиоти  е модерен ресорт за одмор и релаксација. Лоциран е на самото крајбрежје на Егејско море во Ханиоти со сопствена плажа. Хотелот располага со надворешен базен, дво-, тро- и четворо креветни  комфорни соби и апартмани со светол  модерен декор и елегантен функционален мебел. Хотелот располага со ресторан, 2 бара, ТВ салон, паркинг, интернет, менувачница, фитнес,пинг-понг.

Ценовник

Цената е по лице на ден

ПЕРИОД А Б Ц Д
28.04 – 31.05

 

01.06 – 15.06

16.09 – 30.09

16.06 – 30.06

26.08 – 15.09

01.07 – 25.08
тип на соба и сместување Полупансион

 

Полупансион Полупансион Полупансион
 

ДВОКРЕВЕТНА СТАНДАРД

 

40€

 

60€

 

76€

 

115€

 

ДВОКРЕВЕТНА СТАНДАРД

 

СТРАНИЧЕН ПОГЛЕД НА МОРЕ

 

48€

 

66€

 

80€

 

120€

ДВОКРЕВЕТНА СТАНДАРД

 

ДИРЕКТЕН ПОГЛЕД НА МОРЕ

 

53€

 

71€

 

90€

 

128€

·         Цената е по лице на ден

·         Полупансион   –   појадок и вечера на шведска маса

·         Прво дете 0 – 11.99   –   бесплатно

·         Второ дете 2 – 11.99   –   80% попуст од цената за возрасен

·         Трето лице   –   30% попуст

 

·         Туристичка такса   –    3€ по соба на ден

 

Галерија

Лето 2024