Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

Хотел Макпетрол – Струга


35 еуро по лице на ноќ во стандардна двокреветна соба, услуга полупансион

Цената важи за најмалку 2 ноќевања во период од 22.04. заклучно со 02.05.2022 година.

Категории ,

Хотел Макпетрол – Струга

Ценовник

Услови и напомени

  • Цените се по лице на ноќ со вклучен ДДВ и Такса за привремен престој.
  • Попуст за користење на трето легло во соба (деца и возрасни, 7 и повеќе години) -30% на горе наведените цени.
  • Доплата за Полн пансион +15 евра по лице за оброк.
  • Едно дете до 6 години гратис ( не користи посебно легло и оброк).
  • Цените не важат за семинари, организирани групи, посебни манифестации, празници и слично.
  • Плаќањето се врши во денарска противвредност по среден курс на НБРМ.
  • Хотел Макпетрол Струга го задржува правото за промена на цените без предходна најава, освен во случај на договорени и потврдени резервации.

Галерија

Лето 2022