Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

Хотел Golden Gate 3* – Кушадаси


Положба: Хотелот е лоциран на само 350 метри од една од најпознатите плажи во Кушадаси, Ladies Beach. Хотелот е оддалечен на 2.5 километри од центарот на градот.

Сместување: Хотелот Golden Gate Club Hotel е интимен бутик хотел кој располага со 75 соби. Сите соби се комфорни и располагаат со сопствен балкон, клима уред, сопствена бања (туш, тоалет,фен за коса),ТВ, телефон, минибар и бесплатна Wi-Fi конекција.

Услуга: Хотелот е на база BB (ноќевање со појадок– шведска маса – во главниот ресторан).Хотелот исто така располага со еден бар каде гостите може да уживаат во широк спектар на коктели.

Бесплатни услуги: користење на базен, базен за деца,лежалки и чадори покрај базен, ресторан за време на доручек,градина, минибар,тераса, Wi-Fi конекција.

Услуги со доплата: Увозни пијалоци, свежо цедени сокови,телефон, сеф на рецепција,водени спортови на плажа, лежалки на плажа, сервис за перење алишта.

Содржини: Хотелот располага со прекрасна градина, два базени,базен за деца ресторан, бар, рецепција (24/7),складирање на багаж.

Плажа: Хотелот се наоѓа на 350 метри од една од најпознатите плажи во Кушадаси, Ladies Beach. Оваа песочна плажа е препознатлива по нејзината локација, која е блиску до центарот на градот и по нјезината чиста вода. Во близина на плажата има безбројни ресторани во кои се служат превкусните турски специјалитети, ресторани за брза храна, барови, лежалки и чадори, водени спортови, кабини за пресоблекување и тоалети.

Спорт и забава: Надворешен базен, водени спортови.

Ценовник

Месеци Термини Цена
Јуни      02.06-10.06.2023 204
  09.06-17.06.2023 204
      16.06-24.06.2023 219
  23.06-01.07.2023 219
Јули      
      30.06-08.07.2023 244
      07.07-15.07.2023 244
      14.07-22.07.2023 244
      21.07-29.07.2023 244
      28.07-05.08.2023 244
Август     
      04.08-12.08.2023 244
      11.08-19.08.2023 244
      18.08-26.08.2023 244
      25.08-02.09.2023 244
Септември      
      01.08-09.09.2023 219
      08.09-16.09.2023 219
      15.09-23.09.2023 219
      22.09-30.09.2023 219

Галерија

Лето 2023