Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

Хотел Ponz Boutique 3* – Кушадаси


Хотелот се наоѓа во делот на Ladies beach дел од градот, додека е оддалечен околу 100 метри од истоимената плажа.Од центарот на Кушадаси е на околу 3 километри.

Во склоп на објектот има базени за возрасни и деца, сончева тераса, бар, рецепција, сеф на рецепција (со доплата), билијард, пикадо, теретана. Исто така, хотелот има сопствен приватен паркинг. Сауна и турска бања се достапни за гостите на хотелот бесплатно. WiFi е бесплатен за гостите на хотелот.

Услугата во хотелот е ноќевање со појадок или полупансион, самопослужување – избор од повеќе јадења по принцип на отворено бифе за појадок и вечера, a’la carte ресторан со европска и традиционална кујна (со доплата).

Хотелот е на 100 метри од Лејдис Бич. Лежалките и чадорите се наплаќаат посебно.

Boutique Hotel Ponz располага со 42 соби на располагање на гостите. Сите соби имаат ТВ, мини фрижидер, клима уред, чајник за кафе/чај, сопствено купатило со туш/када.

Ценовник

Месеци Термини Цена
Jуни 07.06-15.06.2024 389€ BB-421€ HB
  14.06-22.06.2024 445€ BB-477€ HB
  21.06-29.06.2024 445€ BB-477€ HB
  28.06-06.07.2024 550€ BB-582€ HB
Јули    
  05.0713.07.2024 550€ BB-582€ HB
  12.07-20.07.2024 550€ BB-582€ HB
  19.07-27.07.2024 550€ BB-582€ HB
  26.07-03.08.2024 550€ BB-582€ HB
Август    
  02.08-10.08.2024 550€ BB-582€ HB
  09.08-17.08.2024 550€ BB-582€ HB
  16.08-24.08.2024 550€ BB-582€ HB
  23.08-31.08.2024 469€ BB-501€ HB
     
Септември 30.08-07.09.2024 469€ BB-501€ HB
  06.09-14.09.2024 469€ BB-501€ HB
  13.09-21.09.2024 469€ BB-501€ HB
Лето 2024