Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

Хотел Sentinus Beach 4* – Кушадаси


Хотелот е лоциран на самата плажа Long Beach. Располага со приватна песочна плажа со бесплатно користење на лежалки и чадори.

Овој хотел се наоѓа 6км одалечен од центар на градот.

Хотелот располага со вкупно 102 соби.Собите располагаат со сопствен балкон, минибар, сопствена бања (туш, тоалет, фен за коса), ТВ, телефон, сеф, клима уред, бесплатна Wi- Fi конекција.

Хотелот е на база All Inclusive (појадок, ручек и вечера – шведска маса

Хотелот располага со A la carte ресторан и е богат со американска и турска кујна којшто можете да го користите за појадок,ручек и вечера.(А la carte ресторанот е со доплата).

Користење на базените,лежалки и чадори покрај базен, шеталиште, паркинг, анимација се бесплатно.

Ценовник

Месеци Термини Цена
Jуни 07.06-15.06.2024 317€
  14.06-22.06.2024 317€ 17-18STOP
  21.06-29.06.2024 317€  24-27 stop
  28.06-06.07.2024 413€  01-02 stop
Јули    
  05.0713.07.2024 413€
  12.07-20.07.2024 413€
  19.07-27.07.2024 413€
  26.07-03.08.2024 413€
Август    
  02.08-10.08.2024 413€
  09.08-17.08.2024 413€
  16.08-24.08.2024 413€
  23.08-31.08.2024 413€
     
Септември 30.08-07.09.2024 317€
  06.09-14.09.2024 317€
  13.09-21.09.2024 317€
Лето 2024