Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

Хотел Sunday Hotel 3* – Кушадаси


Хотелот се наоѓа на плажа Ladies Beach, од која го дели само шеталиште. Чадорите и лежалките се наплаќаат.

Одалечен е 3км од центарот на Кушадаси.

Хотелот содржи  ресторан, сефови на рецепција (се доплаќа), бесплатен Wi-Fi во лоби.

Секоја соба има балкон, бања, клима, минибар, телефон.

Услугата во хотелот е полупансион, појадок и вечера- шведска маса (самопослужување).

Ценовник

Месеци Термини Цена
Jуни 07.06-15.06.2023 397€
  14.06-22.06.2023 397€
  21.06-29.06.2023 408€
  28.06-06.07.2023 408€
Јули    
  05.0713.07.2023 408€
  07.07-15.07.2023 408€
  12.07-20.07.2023 408€
  19.07-27.07.2023 408€
  26.07-03.08.2023 408€
Август    
  02.08-10.08.2023 408€
  09.08-17.08.2023 408€
  16.08-24.08.2023 408€
  23.08-31.08.2023 408€
     
Септември 30.08-07.09.2023 408€
  06.09-14.09.2023 397€
  13.09-21.09.2023 397€

Галерија

Лето 2024