Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

GRAND GOLD BEACH 3* ИСТАНБУЛ / КУМБУРГАЗ


Сместување е во хотел GRAND GOLD 3* и е на сама плажа во Кумбургаз, кој има своја приватна плажа и за користење на лежалка не е потребна доплата. Хотелот располага со различен тип на соби од кои можат да се сместат најмалку 2 лица до макс. 5 лица а вкупниот број на соби е 73. Во склоп на хотелот има два ресторани и надворешен базен кој е со солена вода секако бесплатен за користење. Во хотелските соби има мини фрижидер. Хотелот нема спа и фитнес.

За видеозапис од хотелот кликнете ОВДЕ

Ценовник

Термини Стандардна соба со појадок Станддардна соба – полупансион
01.06-11.06.2023 356€ 446 €
08.06-18.06.2023 356€ 446 €
15.06-25.06.2023 356€ 446 €
22.06-02.07.2023 356€ 446 €
29.06-09.07.2023 356€ 446 €
06.07-16.07.2023 356€ 446 €
13.07-23.07.2023 356€ 446 €
20.07-30.07.2023 356€ 446 €
27.07-06.08.2023 356€ 446 €
03.08-13.08.2023 356€ 446 €
10.08-20.08.2023 356€ 446 €
17.08-27.08.2023 356€ 446 €
24.08-03.09.2023 356€ 446 €
31.08-10.09.2023 356€ 446 €
 07.09-17.09.2023 356€ 446 €
 14.09-24.09.2023 356€ 446 €
 21.09-01.10.2023 356€ 446 €

Услови и напомени

Во цената е вклучено:

  • Автобуски превоз
  • Сместување во хотел со 9 ноќевања
  • Појадок / Појадок & Вечера.

Галерија

Лето 2023