Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

AquaSun Spa 3* – Сандански


Семеен хотел, новоотворен Март 2021 година.
Хотелот има вкупно 20 соби, двокреветни, студио, апартман
СПА центар: базен 20х8 метри со топла минерална вода (30, област за хидромасажа, детски базен, финска дрвена сауна, парна бања, солена соба и билкова сауна, фитнес…..
Стилскиот и пријатен ресторан нуди квалитетна храна подготвена со домашни производи од регионот. Ресторанот има 40 места.

Сместување:

Двокреветна соба   (15м²)
Студио   (40-45м²)
Апартман   (60м²)

Во собите: кабловска телевизија, безжичен интернет, клима уред, биро, гардеробер, фрижидер, тоалет со туш, бањарка, крпи…

Поглед: Град или двор

Цени до 28.02.2022

ените се по соба на ден – ноќевање со појадок

сместување м2 капацитет во соба цена
Двокреветна делукс 15 2+0 56,00 €
Еднокреветна делукс 15 1+0 46,00 €
Двокреветна делукс 15 1+1дете /4-11г./ 51,30 €
Супериор студио 40 2+0 / 2+1 / 2+2 / 3+0 76,90 €
Апартаман делукс 65 4+0 / 4+1 / 4+2 / 5+0 128,20 €

Цените се во €, се плаќа во денари, 1 € = 62 денари

Цени на ДЕН за СОБА и вклучуваат:
Ноќевање појадок
Користење:
Базен 20х8 м. со топла минерална вода (30°С), со дел за хидромасажа
Детски базен
Финска дрвена сауна
Парна бања
Солена соба
Билкова сауна
Паркинг
Туристичка такса

Во цената НЕ Е вклучено:
Патничко осигурување
Превоз
Масажа
Неспомнати услуги

Информации:
Прием на собата по 14:00 часот
Напуштање на собата до 12:00 часот
Рецепцијата работи од 08;00-20;00 а на гостите им се дава чип карта за влез и излез
Ресторанот не работи за време на ручек
Вечера е можно да се порача од мени во ресторанот.

Недела-Четврток -пакети

Пакет НЕДЕЛА-ЧЕТВРТОК
Важност на понудата 01.03-20.12.2022

сместување во соба 2 ноќевања 3 ноќевања 4 ноќевања 5 ноќевања
Делукс соба без балкон
Двокреветна 2 возрасни 112,80 169,30 225,60 282,10
Енокреветна 1 возрасен 92,30 138,50 184,60 230,80
Еднокреветна 1 воз+1дете 102,60 153,80 205,10 256,40
Делукс соба со балкон
Двокреветна 2 возрасни 123,10 184,60 246,20 307,70
Еднокреветна 1 возрасен 102,60 153,80 205,10 256,40
Еднокреветна 1 воз+1дете 112,80 169,30 225,60 282,10
Студио супериор без балкон
Двокреветна 2 возрасни 153,80 230,80 307,70 384,60
Студио супериор со балкон
Двокреветна 2 возрасни 164,10 234,20 328,20 410,30
Апартман делукс
Апартман 4 возрасни 256,40 384,60 512,80 641,10

Цените се во € се плаќа во денари 1€ = 62 денари

Доплата за вечера: возрасен 13 дете до 11,99 г. 10 

Во цената Е вклучено:
Ноќевања со појадок избор
Користење на внатрешен базен со минерална вода, хидромасажен простор, детски базен, џакузи, фински, кедар сауна, парна бања, солена соба, билна сауна, простор за релаксација, фитнес, безжичен интернет, паркинг

Во цената НЕ Е вклучено:
Превоз
Патничко осигурување

Галерија

Велнес и Спа