Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

Тино Свети Стефан – Охрид


Мај 2022 – цени по лице

2.200 денари од ноќ

во двокреветна соба кон шума, полу пансион

Тино Свети Стефан – Охрид

Ценовник

2.200 денари од ноќ
во двокреветна соба кон шума, полу пансион

Услови и напомени

Цената е со вклучен појадок и вечера (на шведска маса)

Доплата за соба со поглед кон езеро е 180 денари од ноќ по лице

За фамилијарни апартмани важи Minimum 3 full paying + доплата за 4то лице во зависност од возраст

Деца до 5,99 години во двокреветна соба се гратис (без дополнително легло, со вклучен појадок и вечера)

За деца од 6 – 11,99 години во двокреветна соба се доплаќа 400 денари од ноќ

Услуги вклучени во цените: користење на внатрешен затоплен базен 30°, детски затоплен базен, спа центар со џакузи 35°, сауна и парна бања, детско катче, Wi-Fi

Можност доплата за масажи, третмани и солариум.

Цените се со вклучен ДДВ.

Во цената не е вклучена туристичка такса – 40 денари по лице од ноќ

Галерија

Велнес и Спа