Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com
Зима 2021

Хотел Бугарија 4* – Банско

Категоризирано во: ,

Хотел Бугарија 4* – Банско

Ценовник

WELLNESS HOTEL BULGARIA 4* – Банско
БОНУСИ : 6=5, 7=6, 10=9 за период на престој 06.01-15.04.2022
Цените се по лице за 1 ноќевање со појадок 01.12-28.12.2021 29.12-05.01.2022 06.01-28.02.2022
Вид на сместување 01.03-15.04.2022
Двокреветна соба 2+1                           31€                             69€                           38€
Апартман 2+2                           35€                             87€                           41€
Возрасен на дополнително легло                           25€                             63€                           29€
Доплата за вечера : возрасен – 10€ , дете – 5€
Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, џакузи, финска сауна, инфрацрвена сауна, парна бања, контрастен туш, релакс водопод, ски гардеробер, интернет
Дополнителни услови :
 Прво дете до 3.99 год. – бесплатно
 Второ дете од 0-3.99 год. на дополнително легло – доплата 14€
 Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло – доплата 22€
 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Галерија