Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com
Зима 2021

Вила Јагода и Малина – Боровец

ПОПУСТИ: 7=6 за период од 04.01.2022 – 15.04.2022

Категоризирано во: ,

Вила Јагода и Малина

Ценовник

ПОПУСТИ: 7=6 за период од 04.01.2022 – 15.04.2022

Цените во табелите се за наем на вила

Вид на сместување 01.12-23.12.2021

07.03-15.04.2022

24.12-03.01.2022

 

04.01-06.03.2022
Јагода  (4+0)

 

95€ 170€ 107€
Јагода со сауна(4+0) 118€ 200€ 130€
Јагода лукс(2+1/3+0) 107€ 182€ 118€
Малина  (5+2) 114€ 188€ 122€
Малина лукс(5+2) 118€ 190€ 130€

 

Информации

  • Доплата за дополнително легло(6-то и 7-мо) во Вила Малина- 10€  за лица над 13години,за деца од 04-12.99 години 5€
  • Доплата за појадок : 8€ за возрасни 4€ за деца
  • Доплата за вечера: 13€ за возрасни, 8€ за деца
  • Доплата за Новогодишна вечера(задолжителна) 85€ за возрасни, 45€ за деца од (4-12.99)
  • Туристичка такса 1 евро по лице на ден .
  • Во цената е вклучено: ноќевање, паркинг, интернет, шатл автобус.

Галерија