Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

Milmari Resort 3+* – Kопаоник


Категории ,

Milmari Resort 3+* – Kопаоник

Регуларна понуда

Цените се дадени по соба на ден на база Ноќевање со појадок / Појадок и Вечера

Tип на сместување Бр на лица 01.12

27.12

28.12

03.01

04.01

13.02

 

14.02

18.02

19.02

04.03

05.03

31.03

Услуга / ВВ НВ НВ НВ НВ ВВ
Standart Room 2 90 170 130 170 130 90
3 115 205 165 205 165 115
4 140 240 200 240 200 140
Superior Room /
Aparment
2 110 190 150 190 150 110
3 135 225 185 225 185 135
4 160 260 220 260 220 160
5 185 295 255 295 255 185
Superior Aparment 2 150 230 190 230 190 150
3 175 265 225 265 225 175
4 200 300 260 300 260 200
5 225 335 295 335 295 225

Во цената е вклучено:
– Појадок и Вечера / Ноќевање со појадок на база шведска маса (во случај да во хотелот да престојуват помалку од 25 гости,оброците се служат на база сет мени)
– Неограничено користење на Wellness & Spa центар
– Надворешен паркинг (ограничен капацитет )
– Wi-Fi низ цел хотел
– Користење на Ски-Гардеробер во кругот на Конаци.
– Baby Cot – со претходна резерваци
– Детско катче во присуство на родителите
– 5% попуст на сместување за престој од миниум 7 ноќи

Во цената не е вклучено: (задолжително плаќање во агенција)
– Туристичка такса 1€ по лице на ден; Деца 7-15 години 0,50€ по лице на ден; Деца од 0-6,99 години ГРАТИС
– Хотелско согирување 0,20€ по лице на ден
– Oткажување до 45 дена пред Chek In е без пенали;
– Трансфер до Ски-Центар (распоред истакант на рецепција)
– Гаража 10€ на ден (однапред резервација)

Напомена:
– За престој помалку од 3 ноќи со доплата од 20% од цените прикажани во табелата.
– Доколку во двокреветна соба престојува едно лице цената се зголемува за 50%.
– Дете 0-4,99 години две возрасни лица доколку користи заедничко легло – ГРАТИС

Ковид политика:
– Хотелот – гарантира поврат на уплатени средства во случај:
– Потврдено приуство на корона вирус на еден или повеќе лица на кој се оденсува резервацијата (доказ позитивен ПЦР тест)
– Затварање на граници

Зима