Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

Srebrna Planina Resort & Spa 4* – Kопаоник


 

Категории ,

Srebrna Planina Resort & Spa 4* – Kопаоник

Регуларна понуда

 

Тип на соба Бр на лица 15.12-31.12 31.12-02.01 03.01-21.01 22.01-14.02 15.02-18.02 19.02-03.04
Double Room 2 144 192 168 154 168 134
Deluxe Suite 3 163 210 187 172 187 153
Deluxe 1-BD Apartment 4 182 230 206 192 206 172
Superior Suite 3 182 230 206 192 206 172
Superior 1-BD Apartment 4 202 249 225 210 225 192

Цените се дадени за 2 лица на ден

2 деца до 11,99 години ГРАТИС

Во цената е вклучено:
– Сместување на база ноќевање со појадок
– Туристичка Такса
– Неограничено користење на Wellness and Spa центар (внатрешен базен, џакузи, сауна, турска бања)
– Надворешен паркинг

-Ски Гардеробер
– Трансфер до ски центар (распоред истакнат на рецепција)

Во цената не е вклучено (плаќање на лице место):
– Хотелско осигурување 0,20€ по лице на ден

Услови за деца:
– 2 Деца до 11,99 години во присуство на 2 возрасни лица ГРАТИС;
– 3-то и 4-то возрасно лице доплаќаат 35€ по лице на ден;

Политика за откажување:
– 30% од вкупната вредност на резервацијата ќе биде наплатена доколку се откаже резервација до 15 дена пред почетокот на аранжманот.
– 100% од вкупната вредност на резервацијата ќе биде наплатена доколку се откаже резервација 14-0 дена пред почетокот на аранжманот.
– Доколку се напушти хотелот предвреме Хотелот не дозволува поврат на неискористени средства.
– Промени на анаржманот не се дозволени за време на престојот во Хотелот.

Ковид политика:
– Хотелот – гарантира поврат на уплатени средства во случај:
– Потврдено приуство на корона вирус на еден или повеќе лица на кој се оденсува резервацијата (доказ позитивен ПЦР тест)
– Затварање на граници

Услови за резервација:
– За резервација е потребно 30% од вкупната цена на аражманот се уплаќа веднаш, остатокот од сумата на 15 дена пред почетокот на аранжманот
– Цените се дадени во EUR, плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1€=61,8 Денари.

Early Booking Discount понуда

Hotel Srebrna Planina Spa & Resort 4*- Kopaonik

Тип на соба Бр на лица 15.12-31.12 31.12-02.01 03.01-21.01 22.01-14.02 15.02-18.02 19.02-03.04
Double Room 2 144 192 168 154 168 134
Deluxe Suite 3 163 210 187 172 187 153
Deluxe 1-BD Apartment 4 182 230 206 192 206 172
Superior Suite 3 182 230 206 192 206 172
Superior 1-BD Apartment 4 202 249 225 210 225 192

Цените се дадени за 2 лица на ден

15% попуст за уплата до 31.10.2021
2 деца до 11,99 години ГРАИТС

Во цената е вклучено:
– Сместување на база ноќевање со појадок
– Туристичка Такса
– Неограничено користење на Wellness and Spa центар (внатрешен базен, џакузи, сауна, турска бања)
– Надворешен паркинг

-Ски Гардеробер
– Трансфер до ски центар (распоред истакнат на рецепција)

Во цената не е вклучено (плаќање на лице место):
– Хотелско осигурување 0,20€ по лице на ден

Услови за деца:
– 2 Деца до 11,99 години во присуство на 2 возрасни лица ГРАТИС;
– 3-то и 4-то возрасно лице доплаќаат 35€ по лице на ден;

Политика за откажување:
– 30% од вкупната вредност на резервацијата ќе биде наплатена доколку се откаже резервација до 15 дена пред почетокот на аранжманот.
– 100% од вкупната вредност на резервацијата ќе биде наплатена доколку се откаже резервација 14-0 дена пред почетокот на аранжманот.
– Доколку се напушти хотелот предвреме Хотелот не дозволува поврат на неискористени средства.
– Промени на анаржманот не се дозволени за време на престојот во Хотелот.

Ковид политика:
– Хотелот – гарантира поврат на уплатени средства во случај:
– Потврдено приуство на корона вирус на еден или повеќе лица на кој се оденсува резервацијата (доказ позитивен ПЦР тест)
– Затварање на граници

Услови за резервација:
– За резервација е потребно 30% од вкупната цена на аражманот се уплаќа веднаш, остатокот од сумата на 15 дена пред почетокот на аранжманот
– Цените се дадени во EUR, плаќањето се врши во денарска противредност по курс 1€=61,8 Денари.

Зима