Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

Srebrnac 2* – Копаоник


Категории , ,

Srebrnac 2* – Копаоник

Регуларна понуда

HOTEL SREBRNAC ** Копаоник

Цена по лице на ден на база Полупансион

Тип на соба

Цена

Лица

Услуга

Ски Опенинг

Пакет

01.12

29.12

29.12

03.01

03.01

21.01

21.01

09.02

09.02

18.02

18.02

02.04

Мин.ноќи

3

7

7

7

7

7

7

1/2 Соба

 

По лице

на ден

2

НВ

111€
3 ноќи по лице на база НВ

43

59

53

48

53

48

1/3 Соба

3

НВ

41

56

51

46

52

46

1/3 + 1 Соба

3-4

НВ

39

53

49

43

49

43

Цена по апартман на ден на база Полупансион

1/4 Апартман

По апартман на ден

4

НВ

154

171

240

214

205

214

205

1/5 Aпартман

5

НВ

171

197

265

240

231

240

231

Напомена:
– Цените во соба се дадени по лице на ден на база Полупансион;
– Цените во апартманите се по апартман на ден на база Полупансион;
– За престој помал од минимум прстој на ноќи се доплаќа +20% од цените во табелите;

Попусти за деца
– Деца до 3,99 години ГРАТИС
– Деца 4-12 години во присуство на две возрасни лица 30% попуст:

Доплати:
– Туристичка такса 1,20€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-14,99 години 0,60€ по лице на ден; Деца до 7 години ГРАРИС;
– Хотелско осогурување 0,20€ по лице на ден без разлика на возраст (плаќање на рецепција)
– Еднокреветан соба 40% од цената на двокреветна соба 

Зима