Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

Вила Kopaonik – Kопаоник


 

Категории , ,

Вила Kopaonik – Kопаоник

Регуларна понуда

Vila Kopaonik – Kopaonik
http://www.vilakopaonik.com/

Цените се дадени по СОБА

Тип на сместување

Мах лица

01.12-10.12

10.12-24.12

24.12-28.01

28.01-10.03

10.03-24.03

Број на ноќи

3

3

7

7

7

Цена по смена/ноќи

Цена за 1 ноќ

Цена за 1 ноќ

Цена за 7 ноќи

Цена за 7 ноќи

Цена за 7 ноќи

1+1 Студио

До 3

73

79

555

511

512

2+1 Студио

До 5

85

98

725

640

598

Вип 1 Апартман

До 6

123

141

1.241

986

863

Вип Апартман

До 5

141

190

1.327

1.218

986

Цените се дадени во ЕУР плаќањето се врши исклучиво во денари по курс 1€=61,8 денари.

Во цената е вклучено:
– Наем на Студио / Апартман
– Користење на Ски Гардеробер
– Wi-FI
– Секојдневно одржување на студио / апартман

Во цената не е вклучено (плаќање во агенција):
– Туристичка Такса 1,20€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,70€ по лице на ден; Деца до 7 години ГРАТИС
– Хотелско осигурување 0,50€ по лице на ден
– Подземна гаража 13€ по лице на ден (плаќање на рецепција)

Опис на сместување:

Студио постојат два типа на студио 1+1 и 2+1
– 1+1 Студио се состои од 1 соба еден тросед на развлекување и фотеља на спуштање
– 2+1 Студио се состои од 1 соба два троседа на развлекување и фотеља на спуштање
Квадратура на студијата е околу 30m².Секое студио поседува кујна која е комплетно опремена (шпоред,мини фрижидер).Исто така располагаат со LCD TV, балкон ,Wi-FI,пешкири.Секое студио има свој ормар во ски сервис.

Вип 1 Апартман
– Составенен од 2 простории дневна соба со тросед на развлекување и гарнитура на развлекување, во спална соба брачен кревет и фотеља на развлекување.Квардатура околу 65m².
Сите апартмани се опремени со мини кујна (шпоред,мини фрижидер), 2 купатила. Исто така располагаат со 2 х LCD TV, балкон ,Wi-FI,пешкири.

Вип Апартман
– Апартманот е составен од 3 простории. Дневна соба со гарнитура (не се развлекува) и кујна,една спална соба со брачен кревет и друга спална соба со 2 единиечни кревети и еден кревет на спуштање.Квадратура на апартманот е околу 78 m². Сите апартмани се опремени со мини кујна (шпоред,мини фрижидер), 2 купатила. Исто така располагаат со 2 х LCD TV, балкон ,Wi-FI,пешкири.
Апартманот располага со мини приватна сауна.

Early Booking Discount

/

Зима