Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

Вила ДинаАмудиа


-12% FIRST MINUTE ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30% УПЛАТА ДО 31.01.2023. И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 04.02.2023

Вила Дина се наоѓа на 90m од плажа, на 4 мин пешачење. Се наоѓа на почетокот на Амудиа, во мирно опкружување.Вилата се состои од студиа за 3 лица и двоспaлни апартмани, опремени со сопствена кујна (опремена со прибор за готвење и јадење) тоалет, ТВ, клима со доплата од 4еур (на лице место) за студиа и 6 еур ( на лице место) за Апартман, студиата и апартманите се наоѓаат на приземје, од самата соба се излегува на сопствена тераса .

Ценовник

Цените во табелата се дадени за НАЕМ за 7 ноќевања во евра без попуст, плаќањето е во денарска противредност 1 Евро = 62 Денари

ВИЛА ДИНА – АМУДИА
ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА
Термини Ноќ. 1/3 студио  за 3 лица 2/4   апартман  за 4 лица Промо цени
24.05-31.05.2023 7 79 99 Промо цена
31.05-07.06.2023 7 119 139 Промо цена
07.06-14.06.2023 7 179 219  
14.06-21.06.2023 7 229 269  
21.06-28.06.2023 7 279 309  
28.06-05.07.2023 7 319 349  
05.07-12.07.2023 7 449 499  
12.07-19.07.2023 7 449 499  
19.07-26.07.2023 7 449 499  
26.07-02.08.2023 7 449 499  
02.08-09.08.2023 7 469 519  
09.08-16.08.2023 7 469 519  
16.08-23.08.2023 7 439 499  
23.08-30.08.2023 7 359 409  
30.08-06.09.2023 7 279 309  
06.09-13.09.2023 7 239 279  
13.09-20.09.2023 7 139 149 Промо цена
20.09-27.09.2023 7 99 119 Промо цена

Услови и напомени

– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Амудиа чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Амудиа:

 • Скопје (Дрводекор) – 55€ по лице
 • Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -65€ по лице
 • Кочани – Трансфер до Велес -65€ по лице
 • Велес (бензинска пумпа, Макпетрол кружен тек) -55€ по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Амудиа:

 • Битола (Автобуска станица Транскоп – на перон)-50€ по лице
 • Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -50€
 • Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -55€ по лице
 • Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -65€ по лице
 • Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -55€ по лице
 • Ресен (спроти автобуска станица) -Трансфер до Битола -55€ по лице
 • Релациите кои се наведени како (трансфер) се реализираат со патнички возила или комбe

– Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10 Евра од редовната цена
– Деца до 1,99 години бесплатно ( не користи седиште )

Галерија

Лето 2023