Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

Вила Мина Мариа – Неа Скиони


10% ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 25.04.2024

Вилата МИНА МАРИА се наоѓа во центарот на Неа Скиони, на само 50 метри од долгата и песочната Nea Skioni Beach.Со многу ресторани, маркети и таверни во близина, оваа вила ви нуди одлична можност за одмор и релаксација. Сместувањето е во стандардни двокреветни и трокреветни студија на прв спрат, со опремена кујна (фрижидер, прибор и решо), приватна бања со туш за гостите и балкон. Бесплатно Wi-fi и клима во сите апартмани. Можност за дополнителен ранџо кревет или бебешко креветче на барање.

Ценовник

Цените се за НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА
10% ПОПУСТ ЗА РАБА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 25.04.2024

ПЕРИОД А Б Ц Д Е Ф Г Х И Ј К Л М Н
28.04 – 02.06   02.06-09.06 09.06-16.06 16.06-23.06 23.06-30.06 30.06-07.07 07.07-14.07 14.07-18.08 18.08-25.08 25.08-01.09 01.09-08.09 08.09-15.09 15.09-22.09 22.09-29.09
тип на соба и сместување 7 ноќевања   7 ноќевања 7 ноќевања   7 ноќевања   7 ноќевања   7 ноќевања   7 ноќевања   7 ноќевања   7 ноќевања   7 ноќевања   7 ноќевања   7 ноќевања   7 ноќевања   7 ноќевања  
1/2+1 СТУДИО   149€   209€   269€   339€   389€   429€   479€   529€   499€   399€   339€   269€   209€   149€
1/3+1 СТУДИО   159€   229€   289€   359€   409€   449€   499€   549€   519€   419€   359€   289€   229€   159€

Галерија

Лето 2024