Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

Хотел Melike 2* – Кушадаси


Се наоѓа на околу 100 метри од плажата Ladies Beach. Лежалките и чадорите на плажа се доплаќаат.

Се наоѓа на околу 2 километри од центарот на Кушадаси,.

Хотелот располага со ресторан со прекрасен поглед на морето, кој служи јадења од интернационална кујна. Дополнителните содржини вклучуваат бар, мал базен, сеф на рецепција (со доплата на лице место). Посебна атракција е локацијата – веднаш до самата плажа.

Услугата во хотелот е ноќевање со појадок или полупансион – појадок и вечера по принцип на самопослужување, избор од повеќе јадења (шведска маса). Сите пијалоци и се останато надвор од концептот се плаќа дополнително.

Стандардните соби имаат бања со туш кабина, фен, телефон, ТВ, клима и балкон.

Ценовник

Месеци Термини Цена
Jуни 07.06-15.06.2023 211€ BB-225€ HB
  14.06-22.06.2023 259€ BB-272€ HB
  21.06-29.06.2023 259€ BB-272€ HB
  28.06-06.07.2023 259€ BB-272€ HB
Јули    
  05.0713.07.2023 293€ BB-307€ HB
  07.07-15.07.2023 293€ BB-307€ HB
  12.07-20.07.2023 293€ BB-307€ HB
  19.07-27.07.2023 293€ BB-307€ HB
  26.07-03.08.2023 293€ BB-307€ HB
Август    
  02.08-10.08.2023 293€ BB-307€ HB
  09.08-17.08.2023 293€ BB-307€ HB
  16.08-24.08.2023 293€ BB-307€ HB
  23.08-31.08.2023 259€ BB-272€ HB
     
Септември 30.08-07.09.2023 259€ BB-272€ HB
  06.09-14.09.2023 259€ BB-272€ HB
  13.09-21.09.2023 197€BB-225€ HB

Галерија

Лето 2024