Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

Хотел My Aegan Star 4* – Кушадаси


Хотелот е лоциран на 250м од најдолгата плажа во Кушадаси- Long Beach и 7км од центарот на Кушадаси.

Хотелот располага со ресторан кој служи интернационална кујна. Дополнителните содржини вклучуваат лоби бар, снек бар, бар покрај базен, базен, турска бања, сауна, детско игралиште, детски клуб, забава.

Услугата во хотелот е All Inclusive – појадок, ручек, ужина и вечера, полноќна чорба, самопослужување, избор од повеќе јадења (шведска маса), локални алкохолни и безалкохолни пијалоци. Дополнително се плаќаат сите флаширани пијалоци, свежо цедени овошни сокови, турско кафе и се останато надвор од концептот.

Плажата на хотелот е песочна, опремена со лежалки и чадори, кои се бесплатни за гостите на хотелот.

Стандардните соби имаат бања со туш, фен, телефон, сеф на рецепција (се доплаќа), мини бар (се доплаќа), ТВ, клима и балкон.

Ценовник

My aegan star  4*    all inclusive(inc.alcool)     buss&7 nights

Месеци Термини Цена
Jуни 07.06-15.06.2024  
  14.06-22.06.2024  
  21.06-29.06.2024  
  28.06-06.07.2024 480€
Јули    
  05.0713.07.2024 480€
  12.07-20.07.2024 480€
  19.07-27.07.2024 480€
  26.07-03.08.2024 480€
Август    
  02.08-10.08.2024 480€
  09.08-17.08.2024 480€
  16.08-24.08.2024 480€
  23.08-31.08.2024 480€
     
Септември 30.08-07.09.2024 480€
  06.09-14.09.2024 480€
  13.09-21.09.2024 480€

My aegan star  4*    all inclusive(no.alcool)     buss&7 nights

Месеци Термини Цена
Jуни 07.06-15.06.2024  
  14.06-22.06.2024  
  21.06-29.06.2024  
  28.06-06.07.2024 390€
Јули    
  05.0713.07.2024 413€
  12.07-20.07.2024 413€
  19.07-27.07.2024 413€
  26.07-03.08.2024 413€
Август    
  02.08-10.08.2024 413€
  09.08-17.08.2024 413€
  16.08-24.08.2024 413€
  23.08-31.08.2024 413€
     
Септември 30.08-07.09.2024 413€
  06.09-14.09.2024 413€
  13.09-21.09.2024 413€

Галерија

Лето 2024