Сотка Ѓеоргиески бр.25 048 419 418 075 259 000 infotursprilep@gmail.com

Гранд Хотел – Банско


локација

X Координати: 41.84347210570956
Y координати: 23.487838804721832

SKI:

• Транспорт до гондола лифт – бесплатно;
• Ски гардероба за сопствена опрема – бесплатно;

 

Ценовник

За цени ве молиме контактирајте не на: 048 419 418 & 075 259 000 или на емаил: infotursprilep@gmail.com

Хотелски содржини

• Ресторан;
• Лоби бар;
• Сеф (бесплатно); 
• Room service;
• СПА центар;
• Салон за убавина;
• Конференциска сала; 
• Пеглање (со доплата); 
• Паркинг – бесплатно околу хотелот (необезбеден паркинг)
• Паркинг пред влез на хотелот – со доплата 5 еур на ден (обезбеден со камери)

Сместување

Double room:
• Два одделни или еден брачен кревет;
• Централно греење;
• Сателитска ТВ;
• Мини – бар;
• Телефон;
• Wi – Fi (бесплатно);
• Куптило со туш;
• Фен за коса;
• Бањарка и папучи;

Luxury room:
• Два одделни или еден брачен кревет;
• Централно греење;
• Сателитска ТВ;
• Мини – бар;
• Телефон;
• Wi – Fi (бесплатно);
• Куптило со туш;
• Фен за коса;
• Бањарка и папучи;

Apartment:
• пространи соби над 60 м2

сите соби се опремени со

ТВ
Телефон
Фен
Сет пешкири (2 за член)
Бањарки и папучи
Wi – Fi
Централна клима

Храна

Појадок (швед. маса)
Вечера (швед. маса)

СПА центар

Бесплатно користење на:
• Внатрешен базен;
• Фитнес;
• Џакузи;
• Сауна;
• Инфрацрвена сауна;
• Локаниум парна бања;
• Релакс соба;
• Хамам;
• Финска сауна;
• Арома сауна ;

Со доплата:
• Масажа.

Галерија

Велнес и Спа